Rejestracja

PAKIET "NUŻENIEC" (150 zł)

1. POBRANIE I BADANIE MATERIAŁU

DO BADANIA POBIERA SIĘ PO 2 RZĘSY Z POWIEKI GÓRNEJ I DOLNEJ, BADANIE ODBYWA SIĘ BEZPOŚREDNIO POD MIKROSKOPEM, WYNIK OTRZYMUJE SIĘ W CIĄGU 1 GODZINY OD POBRANIA.

2. KONSULTACJA

OMÓWIENIE WYNIKÓW BADANIA, PACJENT OTRZYMUJE INSTRUKCJĘ POSTĘPOWANIA I LECZENIA ORAZ TERMIN PONOWNEGO, KONTROLNEGO BADANIA.

3. POBRANIE I BADANIE MATERIAŁU

PO UPŁYWIE 2 MIESIĘCY, W CELU SPRAWDZENIA SKUTECZNOŚCI LECZENIA PONOWNIE DO BADANIA POBIERA SIĘ PO 2 RZĘSY Z POWIEKI GÓRNEJ I DOLNEJ, W RAZIE WYNIKU POZYTYWNEGO OTRZYMUJE SIĘ TERMIN KONTROLI U LEKARZA W CELU USTALENIA NOWEGO SCHEMATU LECZENIA. (PONOWNE BADANIE I KONTROLA  U LEKARZA DODATKOWO PŁATNE).

MOŻLIWE RODZAJE TERAPII INFEKCJI NUŻEŃCOWEJ W NASZEJ PORADNI:

- LECZENIE FARMAKOLOGICZNE

- FOTOTERAPIA IPL (400 zł)

Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych jest INTER-MEDIX Oddział NZOZ OPTIMED, ul. Kordeckiego 49, 04-330 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do prawidłowego wykonywania usług. Dane będą przetwarzane w celu ochrony stanu zdrowia, świadczenia usług medycznych, leczenia przez osoby trudniące się zawodowo leczeniem lub świadczeniem innych usług medycznych, zarządzania udzielaniem usług medycznych w INTER-MEDIX Oddział NZOZ OPTIMED, ul. Kordeckiego 49, 04-330 Warszawa. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do tych danych i prawo ich poprawiania.
allians
medica polska
nfz
świetlikowo