Rejestracja

USG

Badanie ultrasonograficzne USG oka oraz oczodołu jest metodą diagnostyczną, która pozwala na ocenę zmian w gałce ocznej w przypadku gdy nie można dokładnie zbadać dna oka. USG gałki ocznej umożliwia również ocenę struktur anatomicznych w obrębie oka.

Badanie wykonywane jest na aparaturze: ACCUTOME, B-Scan Plus.

 

Rys. ACCUTOME, B-Scan Plus.

Aparat służy do obrazowania wewnętrznych struktur oka w celu diagnozowania patologicznych i traumatycznych zmian w oku. Nasze urządzenie, które wykorzystujemy do przeprowadzania badania USG zapewnia wysoką jakość obrazowania typu B-Scan oraz odtwarzania. Accutome B-Scan posiada wiele zaawansowanych technik, które umożliwiają m.in. różne metody podglądu obrazu, diagnozowanie i wydruk pozyskanych obrazów. Badanie USG oka oraz oczodołu stosuje się w przypadku zaćmy lub bielma oka (gdy nie można zajrzeć do wnętrza gałki ocznej), do diagnozowania odwarstwienia siatkówki, śledzenia zmian w tylnym odcinku oka, zapalenia wewnątrz oka, czy zmian w nerwie wzrokowym o charakterze jaskrowym.

Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych jest INTER-MEDIX Oddział NZOZ OPTIMED, ul. Kordeckiego 49, 04-330 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do prawidłowego wykonywania usług. Dane będą przetwarzane w celu ochrony stanu zdrowia, świadczenia usług medycznych, leczenia przez osoby trudniące się zawodowo leczeniem lub świadczeniem innych usług medycznych, zarządzania udzielaniem usług medycznych w INTER-MEDIX Oddział NZOZ OPTIMED, ul. Kordeckiego 49, 04-330 Warszawa. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do tych danych i prawo ich poprawiania.
allians
medica polska
nfz
świetlikowo