Rejestracja
03.03.2021

ZMIANA CENNIKA

Szanowni Państwo!

Za nami wyjątkowy rok. Obfitował on w wiele nieprzewidywalnych i trudnych momentów. Pandemia koronawirusa jednoznacznie i zdecydowanie odwróciła nasz świat do góry nogami. Zmusiła ona do podjęcia wielu nowych i nieplanowanych wcześniej decyzji, a jej skutki odczuwamy również dziś. Dziękujemy, że mimo wszystko wciąż jesteście z nami i nam ufacie.

Od lat staramy się jako świadczyć usługi medyczne o możliwie najwyższej jakości przy zachowaniu przystępnych cen, których nie zmienialiśmy od kilku lat. W tym czasie ceny wielu produktów i usług znacznie wzrosły. Dobrym przykładem są rosnące koszty energii elektrycznej, odbioru odpadów medycznych czy obowiązkowych ubezpieczeń. W związku z tym jesteśmy zmuszeni dokonać modyfikacji cennika usług naszej przychodni. Nowy cennik będzie obowiązywał od dnia 8.03.2021 i zostanie ogłoszony na naszej stronie internetowej oraz na tablicy w naszej poradni. Liczymy, że przyjmiecie Państwo te informacje ze zrozumieniem.

Dziękujemy za uwagę i pozdrawiamy.  

Dyrekcja i zespół pracowników NZOZ Optimed

Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych jest INTER-MEDIX Oddział NZOZ OPTIMED, ul. Kordeckiego 49, 04-330 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do prawidłowego wykonywania usług. Dane będą przetwarzane w celu ochrony stanu zdrowia, świadczenia usług medycznych, leczenia przez osoby trudniące się zawodowo leczeniem lub świadczeniem innych usług medycznych, zarządzania udzielaniem usług medycznych w INTER-MEDIX Oddział NZOZ OPTIMED, ul. Kordeckiego 49, 04-330 Warszawa. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do tych danych i prawo ich poprawiania.
allians
medica polska
nfz
świetlikowo