Rejestracja
24.06.2020

WZNOWIENIE DZIAŁALNOŚCI PORADNI

Uprzejmie informujemy, że nasza poradnia wznawia działalność w możliwie najszerszym zakresie. Nie oznacza to, że wracamy w pełni do systemu pracy z okresu przed wybuchem epidemii. Sytuacja w jakiej wszyscy żyjemy wymusiła na nas konieczność opracowania nowych procedur.

Naszym priorytetem jest zabezpieczenie zarówno pracowników poradni jak i pacjentów tak, aby zminimalizować możliwość zarażenia się koronawirusem.

Ograniczamy liczbę osób przebywających jednocześnie w poradni. Pacjentów prosimy o stosowanie się do poleceń personelu i poddanie się niezbędnym procedurom sanitarnym przy wejściu do poradni.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w strefie pacjenta, w zakładce „Pliki do pobrania”.

Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych jest INTER-MEDIX Oddział NZOZ OPTIMED, ul. Kordeckiego 49, 04-330 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do prawidłowego wykonywania usług. Dane będą przetwarzane w celu ochrony stanu zdrowia, świadczenia usług medycznych, leczenia przez osoby trudniące się zawodowo leczeniem lub świadczeniem innych usług medycznych, zarządzania udzielaniem usług medycznych w INTER-MEDIX Oddział NZOZ OPTIMED, ul. Kordeckiego 49, 04-330 Warszawa. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do tych danych i prawo ich poprawiania.
allians
medica polska
nfz
świetlikowo