Rejestracja
08.04.2020

ZMIANY W FUNKCJONOWANIU PORADNI NA CZAS EPIDEMII KORONAWIRUSA.

Uprzejmie informujemy, że kontakt telefoniczny z recepcją poradni jest możliwy w dni powszednie w godzinach od 10:00 do 16:00.

W naszej poradni jest możliwość uzyskania porady telefonicznej. Dotyczy ona wyłącznie naszych pacjentów, którzy są objęci leczeniem. W trakcie takiej wizyty można omówić z lekarzem wyniki wykonanych badań, uzyskać poradę dotyczącą dalszego postępowania oraz otrzymać e-receptę.

W dalszym ciągu (do odwołania) nie możemy udzielać świadczeń zdrowotnych osobiście w poradni. Nadal nie jesteśmy w stanie przekładać bieżących ani oferować nowych terminów. Prosimy o kontakt po odwołaniu stanu epidemii, kiedy udostępnimy maksymalnie zwiększoną ilość terminów.

Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych jest INTER-MEDIX Oddział NZOZ OPTIMED, ul. Kordeckiego 49, 04-330 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do prawidłowego wykonywania usług. Dane będą przetwarzane w celu ochrony stanu zdrowia, świadczenia usług medycznych, leczenia przez osoby trudniące się zawodowo leczeniem lub świadczeniem innych usług medycznych, zarządzania udzielaniem usług medycznych w INTER-MEDIX Oddział NZOZ OPTIMED, ul. Kordeckiego 49, 04-330 Warszawa. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do tych danych i prawo ich poprawiania.
allians
medica polska
nfz
świetlikowo