Rejestracja
20.04.2020

PORADA TELEFONICZNA KROK PO KROKU.

W związku z epidemią COVID-19 i ryzykiem zarażenia się koronawirusem Ministerstwo Zdrowia odradza wizyty w przychodniach. Ratunkiem dla chorych są porady udzielane przez telefon.


Aby skorzystać z porady telefonicznej w naszej poradni, wystarczy kilka kroków:

  • Po pierwsze zadzwoń i umów się na wizytę (22-612-49-14)
  • Pracownicy rejestracji wpiszą cię na listę oczekujących na kontakt od lekarza.
  • Lekarz zadzwoni w umówionym terminie i przeprowadzi z Tobą wywiad przez telefon, a w razie potrzeby wystawi e-receptę lub e-zwolnienie.
  • O ile zajdzie taka potrzeba można do nas przesłać zdjęcia (najlepiej ustalić z lekarzem, jakie mają być i z jakiej projekcji), wyniki badań, nagrania (film, dźwięk) na e-mail: recepcja@intermedix.pl z prośbą o dołączenie do dokumentacji medycznej. Po otrzymaniu takich materiałów ponowimy kontakt telefoniczny i lekarz udzieli stosownej porady.
  • Aby zrealizować e-receptę, koniecznie zapamiętaj lub zapisz czterocyfrowy kod podany przez lekarza, który wraz z numerem PESEL należy podać w aptece.

Warto też założyć sobie Internetowe Konto Pacjenta (IKP) na stronie https://pacjent.gov.pl/internetowe-konto-pacjenta, dzięki któremu będziesz mógł:

  • otrzymać kod do e-recepty SMS-em lub e-mailem,
  • udostępnić bliskiej osobie lub lekarzowi informację o stanie zdrowia i historię przepisanych leków,
  • mieć dostęp do danych medycznych swoich dzieci do 18. roku życia,
  • odebrać kolejną e-receptę bez wizyty w gabinecie (w przypadku choroby przewlekłej i po konsultacji, np. telefonicznej, z lekarzem).

Masz wątpliwości lub nie znalazłaś/eś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie – zadzwoń, napisz, wszystko wyjaśnimy!

 

 

Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych jest INTER-MEDIX Oddział NZOZ OPTIMED, ul. Kordeckiego 49, 04-330 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do prawidłowego wykonywania usług. Dane będą przetwarzane w celu ochrony stanu zdrowia, świadczenia usług medycznych, leczenia przez osoby trudniące się zawodowo leczeniem lub świadczeniem innych usług medycznych, zarządzania udzielaniem usług medycznych w INTER-MEDIX Oddział NZOZ OPTIMED, ul. Kordeckiego 49, 04-330 Warszawa. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do tych danych i prawo ich poprawiania.
allians
medica polska
nfz
świetlikowo