Rejestracja
13.05.2020

KOLEJNE ZMIANY W FUNKCJONOWANIU PORADNI.

Uprzejmie informujemy, że aktualnie w naszej poradni udostępniliśmy ograniczoną ilość zabiegów i badań okulistycznych oraz wizyt lekarskich.
Pracownicy recepcji kontaktują się z państwem telefonicznie aby potwierdzić termin z naszej strony. Ze względów bezpieczeństwa, do poradni mogą wejść tylko pacjenci z potwierdzonym przez nas terminem. Pacjenci, objęci leczeniem mogą skorzystać z porady telefoniczej aby poznać i omówić wyniki wykonanych badań lub uzyskać e-receptę w celu przedłużenia leczenia.
Recepcja jest dostępna telefonicznie w dni powszednie w godzinach od 10 do 16. Ze względu na wzmożony ruch i ograniczoną ilość pracowników czas oczekiwania na połączenie może się przedłużać.
Przepraszamy za niedogodności.

Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych jest INTER-MEDIX Oddział NZOZ OPTIMED, ul. Kordeckiego 49, 04-330 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do prawidłowego wykonywania usług. Dane będą przetwarzane w celu ochrony stanu zdrowia, świadczenia usług medycznych, leczenia przez osoby trudniące się zawodowo leczeniem lub świadczeniem innych usług medycznych, zarządzania udzielaniem usług medycznych w INTER-MEDIX Oddział NZOZ OPTIMED, ul. Kordeckiego 49, 04-330 Warszawa. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do tych danych i prawo ich poprawiania.
allians
medica polska
nfz
świetlikowo