Rejestracja

O nas

OPTIMED Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Zakład Lecznictwa Specjalistycznego i Rehabilitacji zaprasza do korzystania ze świadczeń zdrowotnych.

 • Zakład mieści się przy ulicy Kordeckiego 49 (wejście od ulicy Serockiej) w niewielkiej odległości od Ronda Wiatraczna i Placu Szembeka.
 • Dogodny dojazd z centrum i okolic Warszawy (w pobliżu przystanki licznych linii autobusowych i tramwajowych oraz stacja kolejowa Olszynka Grochowska).
 • Lokal przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
 • Możliwość bezpłatnego zaparkowania samochodu.
 • Recepcja z miłą obsługą, możliwość wypicia herbaty lub kawy.
 • Kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ) w zakresie okulistyki.
 • Możliwość obsługi w języku angielskim i niderlandzkim (holenderskim).
 • We speak English and Dutch / Wij spreken engels en nederlands

OPTIMED jest oddziałem firmy INTER-MEDIX

INTER-MEDIX rozpoczęła działalność 1 marca 2002, założona przez Jacka Molickiego w Zielonce pod Warszawą. Profil działalności wynika z wykształcenia i doświadczenia właściciela, który jest lekarzem (pediatrą i neonatologiem), uczestniczył w poważnych przedsięwzięciach organizacyjnych (np. powołanie do życia pierwszej w kraju Szkoły Zdrowia Publicznego w Krakowie) oraz pracował na odpowiedzialnych stanowiskach zarówno w administracji rządowej (Ministerstwo Zdrowia) jak i w biznesie (członek zarządu, dyrektor i prokurent w spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością). Współpracował z Amerykańską fundacją PROJECT HOPE, Europejskim programem TEMPUS oraz partnerami biznesowymi z Holandii, Danii, Wielkiej Brytanii i USA. Przez 8 lat pracował w dużym, uniwersyteckim centrum medycznym w Holandii (Leiden). Biegle posługuje się językiem angielskim i niderlandzkim.

 • Doradztwo w zakresie zarządzania w ochronie zdrowia.
 • Konsultacje dotyczące oddziałów neonatologii (struktura i organizacja pracy).
 • Programy promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej.

nasz zespół

Jacek Molicki

Jacek Molicki

Lekarz pediatra i neonatolog oraz założyciel firmy. W swojej karierze zawodowej wyszczególnić może udział w poważnych przedsięwzięciach organizacyjnych (m. in. powołanie do życia pierwszej w kraju Szkoły Zdrowia Publicznego w Krakowie) oraz pracę na odpowiedzialnych stanowiskach zarówno w administracji rządowej (Ministerstwo Zdrowia), jak i w biznesie (członek zarządu, dyrektor i prokurent w spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością). Współpracował z amerykańską fundacją PROJECT HOPE, Europejskim programem TEMPUS oraz partnerami biznesowymi z Holandii, Danii, Wielkiej Brytanii i USA. Przez 8 lat pracował w dużym, uniwersyteckim centrum medycznym w Holandii (Leiden). Biegle posługuje się językiem angielskim i niderlandzkim.

Lek. med. Elżbieta Molicka

Lek. med. Elżbieta Molicka

Prowadzi poradnię okulistyczną. Lekarz, specjalista chorób oczu z wieloletnim doświadczeniem w pracy klinicznej i poradni okulistycznej, zwłaszcza w zakresie retinopatii cukrzycowej, angiografii fluoresceinowej i leczenia laserem. Tytuł specjalisty chorób oczu i doświadczenie uzyskała pracując w Akademii Medycznej w Krakowie, w Uniwersyteckich Centrach Medycznych w Holandii (w Leiden i Amsterdamie) oraz w Akademii Medycznej w Warszawie. Jest autorką kilku specjalistycznych publikacji naukowych z zakresu okulistyki.

Lek. med. Mariola Wójcik

Lek. med. Mariola Wójcik

Doświadczony specjalista chorób oczu. Współpracuje z naszą poradnią od początku dzialalnośc. Specjalizację uzyskała w 2000 roku w Akademii Medycznej w Warszawie, a w swoich pracach specjalizacyjnych pochyliła się na zagdadnieniami dotyczącymi problematyki odwarstwienia siatkówki oraz zabiegom operacyjnym stosowanym w leczeniu skrzydlików oczu (narośli na oku w kształcie skrzydła).

Piotr Szczygielski

Piotr Szczygielski

Optyk, sprzedawca i doradca klienta

default

lek. med. Małgorzata Gruchoła

Okulista, współpracuje z naszą przychodnią od 2009 roku. Specjalizację II topnia uzyskała w 2002 roku Akademii Medyczej w Warszawie, a w swoje prace specjalizacyjne poświęciła problematyce naczyń siatkówki oraz operacjom zaćmy.

default

lek. med. Agata Hevelke

Specjalizacja okulistyka, z naszą poradnią współpracuje od2009 r. Tytuł specjalisty chorób oczu uzyskała w 2006 r. w Akademii Medycznej w Warszawie, a pracę specjalizacyjną oparła na zagadnieniu choroby zezowej. Jest autorką wielu publikacji okulistycznych.


Monika Sosnowska - Menedżer przychodni

Kamila Górka - Magister pielęgniarstwa, asystent okulistyczny

Izabela Wyrwas - Magister optometrii, asystent okulistyczny

Renata Lenarczyk - Magister pielęgniarstwa, asystent okulistyczny

Sylwia Kapała - Pracownik rejestracji

Agnieszka Rzeszot - Asystentka dyrektora

Katarzyna Roman - Pracownik rejestracji

Magdalena Mazurek - Pracownik rejestracji

Lubow Pniewska - Pracownik rejestracji

Justyna Fluks - Pielęgniarka, ortoptystka, asystent okulistyczny

Aleksandra Polisiakiewicz - Pielęgniarka, magister promocji zdrowia, asystent okulistyczny

Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych jest INTER-MEDIX Oddział NZOZ OPTIMED, ul. Kordeckiego 49, 04-330 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do prawidłowego wykonywania usług. Dane będą przetwarzane w celu ochrony stanu zdrowia, świadczenia usług medycznych, leczenia przez osoby trudniące się zawodowo leczeniem lub świadczeniem innych usług medycznych, zarządzania udzielaniem usług medycznych w INTER-MEDIX Oddział NZOZ OPTIMED, ul. Kordeckiego 49, 04-330 Warszawa. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do tych danych i prawo ich poprawiania.
allians
medica polska
nfz
świetlikowo